آرشیو اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه های استان خراسان شمالی برگزار شد تا یخ فضای بسته و سکوت دانشگاه ها آب شود.
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعالان بسیج دانشجویی جهت امداد رسانی به روستاهای زلزله زده اعزام شدند.
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابات برنامه های گوناگونی را برای افزایش دانش سیاسی برای انتخاب بهتر دانشجویان تدارک دیده است که در این گزارش به این برنامه ها می پردازیم.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم کمیته انضباطی دانشجوی دانشگاه پیام نور بجنورد مبنی بر تعلیق یک نیمسال از تحصیل گفت : مدام از فضای دانشجویی و حق آزادی بیان دانشجو دم میزنند اما بخاطر یک اتفاق طبیعی ،حق قانونی تحصیل و آموزش را از دانشجو سلب میکنند/آیا آزادی بیان به این معنی است؟
امید باغچقی با تا کید بر محدودیت آزادی بیان در سطح دانشگاه وسلب روحیه مطالبه گری از دانشجویان توسط مسئولین دانشگاهی گفت : بنده از مسئولین خواستارم که واقعا به فکر این باشند که چهار چوب قانونی طراحی شود تا با اعتراضات و مطالبه گری های دانشجویی برخورد سلیقه ای نشود.دانشجو موذن جامعه است و جنبش دانشجویی باید مطالبات مردم را بازگو کند. جمهوریت ، عدالت و امنیت معادله ایست که هنوز برایمان مجهول مانده و قابل حل شدن نمی باشد.
برای حل مشکل بیکاری، تورم، دستیابی به رشد پایدار و مستمر 8درصدی و بالاتر، رونق اقتصادی و کاهش شکنندگی اقتصاد ایران، باید دولت آینده دست به اصلاح ساختارها بزند و در صورت اجرایی شدن آن می توان تمام شعارهای داده شده را جامعه عمل پوشاند.
رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای خدمت به مردم حضور یابند و نه برای تصاحب قدرت
عصر روز پنجشنبه با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و دکتر حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد در دانشگاه پیام نور بجنورد از برگزیدگان جشنواره ادبی و هنری ققنوس تقدیر شد.
به همت بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی شیروان نمایشگاهی با عنوان اقتصاد مقاومتی - حمایت از تولید ملی برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی درواکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور در کرمان گفت: در چهارده سال حضور بنده در دانشگاه های مختلف کشور هیچ وقت اینقدر فضا را برای فعالیت تشکل های دانشجویی محدود ندیده بودم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...