کد خبر:70952 تاریخ انتشار : 1396/2/1-18:1:41
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی :
خواسته قطعی دانشجویان و مردم پخش زنده مناظرات است
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی خواسته قطعی دانشجویان و مردم را پخش زنده مناظرات بیان کرد.
لینک کوتاه http://khs.bso.ir/id/70952
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ؛عبدالله امینی فر مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به پخش غیر زنده مناظرات انتخاباتی کاندیداها گفت:خواسته قطعی دانشجویان و مردم پخش زنده مناظرات است.

وی درباره فشارهای احتمالی دولت افزود: نکته ای که در فشار دولت برای پخش ضبط شده مناظرات وجود دارد این است که دولتمردان احتمال می دهند در صورت ضبطی شدن تعداد مخاطبان این برنامه کاهش یابد و شاید بتوانند نقاط ضعف خود را به نوعی غیر قابل پخش نمایند.

امینی فر ادامه داد: متاسفانه عملکرد بسیار ضعیف و غیرقابل دفاع دولتمردان را بر آن داشته است که از طریق روش های غیر منصفانه و غیر عادلانه سرپوشی بر حقایق بگذارد.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی با بیان برخی از روش های غیر متعارف توسط دولت به جهت حضور در انتخابات گفت: با کاندیدا کردن معاون اول خود به عنوان کاندیدای پوششی، فشار برای لغو مناظرات و در انتها با ضبطی شدن این برنامه پرمخاطب اجازه ندهد واقعیت های عملکرد ضعیف دولت روشن شود.

وی با بیان شاهد مثال هایی از این دست اتفاقات در دانشگاه ها اظهار کرد: از این روشها در دانشگاهها هم فراوان استفاده شده است و  ما در دانشگاهها به سختی می توانیم با مخاطبین خود صحبت کنیم و درخواست های مکرر ما با مخالفت مواجه شده است.

امینی فر در پایان همچنین افزود: باتوجه به صحبت های نقل شده از رییس جمهور و جناب آشنا خواهش می کنم رای پنج نفر هیات نظارت اعلام شود تا مردم به صورت شفاف ببینند دو نماینده دولت در هیئت نظارت چه رای و نظری را دارند.

گفتنی است روز گذشته خبری مبنی بر پخش ضبطی مناظرات در صدا و سیما توسط مسئولان مربوطه منتشر شد که به صورت جدی مورد نقد مسئولان و عموم مردم قرار گرفت.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...