کد خبر:69341 تاریخ انتشار : 1395/12/26-17:29:42
معاونت تربیت و آموزش ناحیه بسیج دانشجویی خبرداد:
شروع ثبت نام بیست و دومین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی طرح ولایت و دوره ی آموزشی تشکیلاتی شهیدچمران + پوستر
با توجه به کمبود ظرفیت این دوره ها ، از دانشجویان علاقه مند و مستعد بر اساس آزمون کتبی و مصاحبه ،گزینش به عمل خواهد آمد و داوطلبان می بایست جهت ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه خود یا سایت tvbso.irمراجعه نمایند.
لینک کوتاه http://khs.bso.ir/id/69341
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ، حجت الاسلام یاری مسئول معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی خراسان شمالی در گفت وگو باخبرنگارما گفت: ثبت نام بیست و دومین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی طرح ولایت کشوری و هشتمین دوره طرح ولایت استانی و چهارمین دوره تربیتی و تشکیلاتی شهید چمران کشوری سال 96 از تاریخ 21 اسفند 95 تا 10 اردیبهشت 96 انجام خواهد شد.

حجت الاسلام یاری با اشاره به نحوه ثبت نام و گزینش داوطلبان بسیجی گفت : آزمون کتبی این دوره ها در 13 اردیبهشت سال 96 به صورت همزمان برگزار خواهد شد و کسانی که حائز رتبه های برتر شوند به مصاحبه دعوت خواهند شد.

وی درادامه توضیحات دوره ی طرح ولایت کشوری  افزود : دوره طرح ولایت کشوری در تابستان دریکی از دانشگاه های  بزرگ کشور برگزار می شود و طول این دوره بین 35 الی 45 روز است .


photo_2017-03-16_17-10-53.jpg

معاونت تربیت و آموزش ناحیه بسیج دانشجویی استان ادامه داد : دوره تربیتی و تشکیلاتی شهید چمران 8 الی 10 روز است که تابستان در مشهد یا قم برگزار می گردد.

وی درخصوص دوره ی طرح ولایت استان خراسان شمالی گفت : اما دوره طرح ولایت استانی 8 الی 10 روزه است که تابستان در یکی از دانشگاه های مرکز استان برگزار خواهد شد.

photo_2017-03-16_17-10-59.jpg

حجت الاسلام یاری برنامه های  دوره را اینگونه تشریح کرد که : روزانه کلاس های آموزشی با محوریت مباحث معرفتی، بصیرتی ، تربیتی و تشکیلاتی با حضور
اساتید و صاحب نظران برجسته کشور برگزار میگردد.

وی در پایان در خصوص نحوه ثبت نام و ظرفیت اندک پذیرش دانش پژوهان افزود : با توجه به کمبود ظرفیت این دوره ها ، از دانشجویان علاقه مند و مستعد بر اساس آزمون کتبی و مصاحبه ،گزینش به عمل خواهد آمد و داوطلبان می بایست جهت ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه خود  یا سایت tvbso.irمراجعه نمایند.

پس از پایان دوره ها انتظار می رود دانش آموختگان به عنوان سرگروه یا مربی حلقه های صالحین در دانشگاه ها و مساجد و ... در راستای تبیین مباحث اسلامی و نشر آن حضور موثری داشته باشند.انتهای پیام /
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...