کد خبر:72575 تاریخ انتشار : 1396/2/19-12:17:24
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد؛
مدام از فضای دانشجویی دم میزنند اما بخاطر یک اتفاق طبیعی ،حق قانونی تحصیل و آموزش را از دانشجو سلب میکنند/شعار "زنده باد منتقد من" میدهند اما بویی از انتقاد پذیری نبرده اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم کمیته انضباطی دانشجوی دانشگاه پیام نور بجنورد مبنی بر تعلیق یک نیمسال از تحصیل گفت : مدام از فضای دانشجویی و حق آزادی بیان دانشجو دم میزنند اما بخاطر یک اتفاق طبیعی ،حق قانونی تحصیل و آموزش را از دانشجو سلب میکنند/آیا آزادی بیان به این معنی است؟
لینک کوتاه http://khs.bso.ir/id/72575
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم کمیته انضباطی دانشجوی دانشگاه پیام نور بجنورد مبنی بر تعلیق یک نیمسال از تحصیل گفت : قطعا این اقدام ریاست دانشگاه پیام نور و همچنین تایید حکم کمیته انضباطی توسط رئیس کمیته انضباطی بدوی دانشگاه پیام نور خراسان شمالی هم از نظر قانونی و هم شرعا دچار مشکل و نقص است .

سید علی سیدالموسوی در ادامه باتوجه به ایجاد فضایی محدود برای تشکل های دانشجویی توسط دولت و خط مشی لیبرالی آنها گفت : این اقدام بیانگر این است که فضای دولت که به نوعی حاکم بر کشور است در حال حاضر معطوف به تفکر لیبرالی است و واضح است که هر زمان با این خط مشی پیش رفته ایم به انتهایی جز استبداد و زورگویی نرسیده ایم .

وی گفت : مدام از فضای دانشجویی و حق آزادی بیان دانشجو دم میزنند اما بخاطر یک اتفاق طبیعی ،حق قانونی تحصیل و آموزش را از دانشجو سلب میکنند ، آیا آزادی بیان به این معنی است؟  تنها شعار " زنده باد منتقد من " میدهند اما بویی از انتقاد پذیری نبرده اند.

مسئول بسیج دانشجویی در ادامه گفت : مگر فرزندان دانشجوی انقلابی امام و رهبری مرده باشند که مسئولان دانشگاه اجازه این چنین اقداماتی را بدهند تا بخواهند  یک جوان دانشجوی مومن و انقلابی را از مسیرش منحرف سازند . آقای مهرداد باغچقی از دانشجویان انقلابی است و بنده یقین دارم که ایشان هیچ بی احترامی به رئیس دانشگاه نکرده است ، تنها جرمش این بوده است که معتقد به وظیفه  دینی همه ما یعنی امر به معروف و نهی از منکر و شعار" تذکر لسانی وظیفه همگانی " بوده است .

سید علی سیدالموسوی در واکنش به حکم ناعادلانه کمیته انضباطی خطاب به مسئولان دانشگاه پیام نور گفت : این اتفاق یقینا به تبعات سنگینی تبدیل خواهد شد که گریبان  مسئولان مربوطه در صدور این حکم را خواهد گرفت .

انتهای پیام// 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...