کد خبر:72315 تاریخ انتشار : 1396/2/17-0:53:38
رییس سازمان بسیج دانشجویی در خراسان شمالی:
نامزدهای انتخابات برای خدمت به مردم در صحنه حضور یابند نه برای تصاحب قدرت
رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای خدمت به مردم حضور یابند و نه برای تصاحب قدرت
لینک کوتاه http://khs.bso.ir/id/72315
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از خراسان شمالی ؛ داوود گودرزی در اختتامیه جشنواره ققنوس خراسان شمالی با اشاره به ابزار هنر به عنوان ابزاری که حرکت آینده ملت ها را مشخص می کند گفت: فیلم ها می توانند گذشته را به خوبی و با واقعیت و صداقت تصویر کنند مانند فیلم ماجرای نیمروز که درباره منافقین است و تصورات را به واقعیات کشانده است و ترور ها را به تصویر کشیده است که هم از نظر فرم و محتوا اثر فاخر است.

رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور با برشمردن اتفاقات مهم تاریخی که توانایی به تصویر کشیدن را دارند افزود: هنرمند باید در سطح جامعه واقعیات را ببیند و انها را در قالب های مختلف منعکس کند تا مسئولین از اوضاع سطح شهر آگاه شوند.

وی در ادامه با تاکید بر نقاط قوت نظام اسلامی برخی از نقاط ضعف را برشمرد و بیان داشت: طبق فرموده رهبری انقلاب اسلامی راه حل شدن مشکلات جامعه در دست جوانان است.

گودرزی با اشاره به زمان انتخابات و ایام تبلیغات در این عرصه گفت:انتخابات شوراهای اسلامی شهرو روستا و نیز انتخاب ریاست جمهوری با سرنوشت ملت در گیر است و بایستی با احساس مسئولیت در این عرصه حاضر شد.

وی افزود:پرچم داری کار هنری باید نشان دهد که کدام نامزد می تواند مطالبات اصلی مردم را حل کند و این نگاه در حرف زدن صادقانه با مردم ایجاد می شود.

رییس سازمان بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر نیت های نامزدها برای حضور در انتخابات گفت: هر فردی که برای حضور در مسند ریاست حمهوری می آید باید برای خدمت به مردم آمده باشد و نه برای تصاحب قدرت که این از وظایف هنر در به نمایش درآوردن این نیات است.

انتهای پیام//
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...