آرشیو گفتگو
الیاس جعفری گفت : ما امیدواریم که ان‌شاءالله از حدود ۵ اردیبهشت ماه پس از کسب مجوزهای لازم از دانشگاه ، کافه انتخابات دانشگاه آزاد رسما فعالیت های خود را در صحن دانشگاه آغاز کند.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی خواسته قطعی دانشجویان و مردم را پخش زنده مناظرات بیان کرد.
حسن صادقی دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن دانشگاه بجنورد در گفتگو با خبرنگار ما گفت:سال ۹۵ را رهبر انقلاب به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مزین فرمودند،ایشان اول سال فرمودند: همه باید تلاش کنند تا بتوانیم از فرصت های این سال به معنای واقعی کلمه استفاده کنیم و کشور از اول تا آخر این سال تفاوت های محسوسی پیدا کند.
حسین اکبری مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در گفتگو با خبرنگارما گفت:روز گذشته قرار بود که آقای مهرداد بذرپاش در جمع دانشجویان دانشگاه بجنورد سخنرانی کنند که این سخنرانی به دلیل ناهماهنگی در سفر توسط خود ایشان لغو شد.
پوریا سرداریان گفت:20تن مواد غذایی اهدایی آستان قدس رضوی به بسیج دانشجویی خراسان شمالی جهت توزیع در مناطق محروم شناسایی شده در اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در حاشیه ی شهر و روستاهای محروم خراسان شمالی شب گذشته به دست ما رسید.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان شمالی در ادامه ، از زمان اعزام و تعداد دانشجویان اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب خبرداده و گفت :درجلسه هماهنگی و برنامه ریزی کاروان راهیان نور دانشجویی ، که با حضور روئسای دانشگاه ها و فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی برگزارشد ، حدود هزارودویست دانشجوی استان خراسان شمالی ، به این مناطق اعزام خواهند شد و آغاز حرکت کاروان ها ازنیمه دوم اسفند ماه سال جاری خواهد بود .
وی در ادامه به یکی دیگراز معضلات خصوصی شدن رسانه ها اشاره داشته و گفت : وقتی همه رسانه ها خصوصی باشند فقط قطب های ثروت می توانند تولید محتوی کنند مخصوصا در حوزه اخبار خارجی و از این رو مشکلات و دغدغه های قشر ضعیف جامعه تحت پوشش قرار داده نمی شود.
تشكل هاي دانشجويي دانشگاه در هردانشگاهي يك مُهره ي پرتحرك و نقش آفرين در انجام فعاليت هاي مثبت و تاثيرگذاردرسطح دانشگاه وحتي فراتر از دانشگاه يعني يك جامعه ميباشند و مبدا اصلي هر تصميم مهم و تحولات درون جامعه از دانشگاه نشات ميگيرد.
عالم اهل تسنن در نشست هم اندیشی با بسيجيان فعال دانشجويي استان : خداوند متعال با اين آيه ((واعتصموا بحبل الله جميعا)) ما و شما را دعوت به وحدت كرده و از آدم تا خاتم كه رسول گرامي اسلام پايان دهنده ماموريت و تكميل كننده حجت خداوند برانسانها بوده اند براين امر فرمان داده شده اند . قاعدتا دراين راه مذاهب و فرقه هايي بوجود مي آيد كه موجب تنش در ايجاد وحدت ميشود و درنهايت به اختلاف و كُشت و كُشتار و نابودي دين مقدس اسلام ختم ميشود .
|< < 1 2 > >|
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...