آرشیو یادداشت
چگونه از رئیس جمهور مطالبه ی کرامت ورزی کنیم؟
راه دور چرا؟ دست آخر اگر اتفاقی نو و تحولی عمیق هم در کارخانه هایی همچون لوله گستر بخواهد رخ دهد، بایستی به دست جوانان بومی این دیارصورت گیرد!!!! نه از چین و....
قاعدتا بایستی شاهد خبرهایی حاکی از تسهیل هرچه بیشتر در روند تولید داخلی و رونق اشتغال زایی از سوی دولت محترم، باشیم. این در حالی است که به یکباره خبر شگفت انگیز خرید 60 هزار تن لوله بی کیفیت از چین ابهاماتی فراوان و سوالاتی اساسی را در ذهنمان ایجاد میکند.
نقش، رای و نظر مردم در بنیان قدرت جمهوری اسلامی دارای جایگاه حقیقی می باشد از این رو، بخش های مختلف مردم و نخبگان برای آنکه بتوانند از عهده وظایف و مسئولیت های خود در قبال حکومت اسلامی به نحو احسن برآیند بایستی به الزامات لازم برای تحقق این مهم...
چشممان را به هر سو می چرخانیم، با زاویه ی دید اشتغال و تولیدی بدان می نگریم؛ در واقع فریممان «اشتغالی-تولیدی» شده است.
کسی که به سیاست و تاریخ توجهی ندارد چه بخواهد و چه نخواهد، معنی دین داری واقعی را گم کرده است . کسی هم که از منظر دیانت به تاریخ ننگرد بازیچه دست سیاست بازانی خواهد شد که میخواهند تاریخ خود را به بشر تحمیل کنند و قدرت را در دست بگیرند.
جوان گرایی و اعتماد به جوانان از مسئله ای بوده است که در دولت های مختلف ایران بعد از انقلاب با آن برخورد های متفاوتی شده و اکثرا با این مسئله برخورد شده و به آن کمتر توجه شده است.از ملاک های انتخاب یک رئیس جمهور اصلح همین جوان گرایی است.
بر اساس روش های سیاسی موجود در تمامی کشور ها من جمله کشور های لیبرال قرارداد ها و پیمان های رسمی کشور در مراکز رسمی کشور میزبان منعقد میشود نه منزل سفیر کشور مهمان،که انجام آن در منزل سفیر کشور مهمان نه یک کار دیپلماتیک،بلکه یک نوع تحقیر برای کشور ایران است.و دولتمردان ما باید توضیح دهند که چرا در اصول دیپلماسی کشور کوتاهی کرده و اینچنین کار ذلت باری انجام داده اند؟
نکته دیگری که شاید مخاطب را در انتهای فیلم آزار دهد این است که گره های فیلم به قدری بزرگ نمایش دادند می شوند که وقتی پاسخشان بر بیننده هویدا می شود احتمال عدم رضایت کامل در مخاطب حس می شود و به نظر می آمد که شاید بهتر بود معمای فیلم، با پاسخ پرسروصداتری در انتهای فیلم مواجهه شود.
سوژه ای که کارگردان های ما آن را فقط در محله های پایین شهری جستجو میگنند . به طوری که انگار فقط برای اینگونه داستان ها باید دوربین را به حاشیه ببرند .
|< < 1 2 3 4 5 > >|
آخرین اخبار
در هفته آخرمنتهی به انتخابات ریاست جمهوری ، تریبون آزاد د...
درپی زلزله شدید 5.7 ریشتری در خراسان شمالی ، جمعی از فعال...
دانشگاه های استان خراسان شمالی در هفته ی منتهی به انتخابا...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی بجنورد در واکنش به حکم ...